Ik heb een gastdesigner plekje gekregen bij http://knutselsenkadootjes.blogspot.com omdat een van mijn kaarten bij de toppers gekozen is. Het thema dat bij hen in de spotlight staat is 'Bakken'. Nu is er één ding waar ik echt een hekel aan heb en dat is koken en bakken..... Ik vind het elke dag weer een moeilijke vraag: wat ga ik koken? Ik haal wel eens recepten uit tijdschriften of de krant, wat ik toevallig afgelopen week ook heb gedaan. En raad eens: het ging weer helemaal mis en lukte echt niet. Ik heb er gewoon geen gevoel voor en dat voor de dochter van een .....bakker!! Dus ik ben blij dat ik voor deze kaart niet in de keuken hoefde te staan.
De afbeelding van Sarah Kay heb ik al heel lang (ik ben er fan van!) en ik heb hem ingekleurd met markers. Het hondje hoort eigenlijk niet bij de originele afbeelding en is een apart stempeltje. De cirkel met tekst komt van een blokje met designpapier dat een lange reis heeft afgelegd, want ik kreeg het van een blogvriendin uit...India! De geëmboste achtergrond is van Leane Creatief.
Ich habe einen Gastplatz als Designerin auf http://knutselsenkadootjes.blogspot.com bekommen, weil eine meiner Karten als eine der besten ausgewählt wurde. Das Thema ist „Backen“. Nun, es gibt da eine Sache, die ich wirklich hasse: Kochen und Backen. Ich stelle mir jeden Tag die Frage: Was soll ich bloß kochen? Manchmal verwende ich Rezepte aus Zeitschriften oder der Zeitung, so wie letzte Woche. Und ratet mal: Es ging wieder alles schief und es hat überhaupt nicht funktioniert. Ich habe einfach kein Gespür dafür, und das sagt die Tochter eines..... Bäckers!

Geen opmerkingen:
Een reactie posten